Doładowanie telefonu w sklepie - jak to zrobić

Choć nie każdy o tym wie, doładowanie telefonu komórkowego możesz kupić także w sklepie spożywczym. Dzięki temu oszczędzisz sporo czasu – zamiast szukać salonu operatora czy stacji paliw, zasil swoje konto przy okazji codziennych zakupów.

Czemu warto mieć telefon na kartę?

Przez lata panowało przekonanie o wyższości oferty abonamentowej nad telefonami na kartę. Wynikało to nie tylko z doskonałych promocji i pakietów przygotowywanych przez operatorów sieci, ale także możliwości zakupu nowej urządzenia w ramach abonamentu. W ostatnim czasie trend ten ulega jednak zmianie i znów bardzo popularne są telefony na kartę. Obecnie różnice w cenie połączeń czy pakietów dodatkowych w obu przypadkach są niemal niewidoczne, co zatem decyduje o powtórnej „modzie” na prepaid?

Najprawdopodobniej chodzi o świadomość ponoszonych wydatków. Z pewnością zdarzyło ci się choć raz przekroczyć limity w ramach oferty abonamentowej, z czego pewnie nawet nie zdawałeś sobie sprawy. Znasz to uczucie szoku, kiedy kolejny rachunek od operatora jest wyższy o np. kilkaset złotych? Taka sytuacja nigdy nie będzie miała miejsca, jeśli masz telefon na kartę. Zasilając swoje konto (np. poprzez doładowanie Lyca Mobile, Plus czy Play) samodzielnie wybierasz, jak dużą kwotę chcesz dodać na swój telefon. Następnie wykorzystujesz jedynie posiadane środki, a po ich wyzerowaniu po prostu tracisz możliwość wykonywania połączeń czy korzystania z internetu. W ten sposób zyskujesz pełną kontrolę nad wydatkami ponoszonymi za telefon. Dlatego również na opcję płatności prepaid decydują się często osoby, które chcą w ten sposób zwiększyć świadomość comiesięcznych kosztów lub po prostu liczą na większe oszczędności np. w skali roku.

Gdzie i jak kupić doładowanie Lyca Mobile?

Doładowanie telefonu Lyca Mobile można kupić m.in. w kiosku czy na stacji paliw, najprostszym i najbardziej komfortowym sposobem na jego nabycie wydaje się jednak wizyta w pobliskim sklepie spożywczym. Choć może, aby uściślić – w okolicznym sklepie i tak większość z nas bywa co najmniej kilka razy w tygodniu, zatem doładowanie Lyca Mobile kupisz niejako przy okazji zwykłych zakupów. Wystarczy po podejściu do kasy poprosić kasjera o doładowanie telefonu Lyca na wybraną kwotę oraz uiścić właściwą opłatę.

Sam decydujesz o tym, kiedy zasilisz swoje konto. Doładowanie Lyca Mobile znajduje się na specjalnym wydruku, to tu znajdziesz dedykowany kod, który trzeba wpisać na ekranie telefonu. Dokładne instrukcje jak tego dokonać znajdziesz obok kodu. Cała procedura jest bardzo prosta i zajmie zaledwie moment, co jest sporą oszczędnością czasu. Doładowanie telefonu Lyca Mobile pozwoli ci na swobodne korzystanie z usług sieci i zapobiegnie niekontrolowanemu wyczyszczeniu konta. Analogicznie sytuacja wygląda w przypadku pozostałych operatów, jak Play czy Orange. Dzwoń, pisz, bądź obecny w social media – wszystko zależy wyłącznie od ciebie. I nie przejmuj się tym, gdzie zasilić konto, po prostu poproś kasjera o doładowanie przy okazji następnych zakupów w sklepie spożywczym.

[Głosów:1    Średnia:1/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here