Jak zarabiać na bitcoin

Kryptowaluty tworzą nasz świat dużo łatwiejszym – dzięki nim możemy zakupić produkty bądź usługi w korzystniejszych cenach bądź uzyskiwać z nich pokaźny dochód pasywny. Jak zarabiać na Bitcoinach? Co stanowi o sile tej kryptowaluty i jakie korzyści możemy z niej czerpać? A więc…

Jak zarabiać na bitcoin?

Jak zarabiać na bitcoinBitcoin jest wirtualną monetą, która posiada ograniczoną podaż co oznacza, iż nie można go wytworzyć w większych ilościach. Powoduje to oczywiście, iż jest to środek płatniczy o ograniczonej liczebności co skutkuje tym, że z biegiem czasu staje się coraz cenniejszy. Jest kryptowalutą o międzynarodowym zasięgu, dzięki czemu nie trzeba jej wymieniać co pozwala nam na oszczędność z tytułu wymiany waluty. Bardzo dużą korzyścią w korzystaniu z Bitcoina jest zachowanie prywatności transakcji oraz brak konieczności udostępniania swoich danych osobowych! Możemy również zainwestować na giełdzie w Bitcoina, co powinno nam dostarczyć dochód pasywny. Najlepiej inwestować w niego w momencie spadku giełdowego (owczego pędu inwestorów), oraz pozbywać się go w momencie szczytu (euforia inwestorów). Oczywiście należy wziąć pod uwagę to, iż Bitcoin nie jest w pełni kontrolowanym środkiem płatniczym przez banki, rządy państw bądź inne instytucje. Dlatego należy ostrożnie nabywać jego akcje. Możemy czerpać z niego zyski również w trakcie przebywania w obcym kraju, unikając dzięki temu kosztów przewalutowania.

Gdzie zapłacimy bitcoinem?

Na ten moment znajduje się ponad 8000 punktów z zakresu produktów i usług, w których akceptowana jest płatność tą walutą. Bitcoin cechuje się również szybkimi przekazami , niskimi kosztami transakcyjnymi związanymi z prowadzeniem globalnego biznesu oraz brak ryzyka charge back, który jest ogromnym problemem dla sklepów handlujących. Na koniec chciałbym również przedstawić kilka bardzo bogatych i ugruntowanych na rynku firm, które akceptują płatności Bitcoinem:

  • Destinia.com – zajmuje się rezerwacją wakacji przez internet – zakwaterowaniem oraz transportem
  • Microsoft – gigant systemów operacyjnych Microsoft
  • Expedia – zajmuję się rezerwacją zakwaterowania oraz transportem
  • Overstock – firma zajmująca się głównie sprzedażą detaliczną akcesoriów domowych
  • Playboy – męski magazyn z ugruntowaną pozycją na rynku.
[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here