Bitcoin – kantor

Coraz więcej mówi się o kryptowalutach. Doszliśmy już do takiego momentu w którym o najpopularniejszych kryptowalutach na świecie, takich jak Bitcoin, Monero, Litecoin czy Etherum, mówi się już nie tylko na facebooku, komunikatorach internetowych czy forach poświęconych kryptowalutach, ale także w największych dziennikach telewizyjnych oraz gazetach codziennych i tygodnikach.

Legendarny już wzrost cen Bitcoina, to od kilku lat jeden z najważniejszych tematów w debatach ekonomistów w Polsce i na świecie

Ta z pewnych powodów kontrowersyjna kryptowaluta jeszcze dziesięć lat temu kosztowałą zaledwie jednego dolara w przeliczeniu na jednego bitcoina, czyli nieco ponad 3 złote. Obecnie jeden bitcoin kosztuje ponad 38 tysięcy złotych, co oznacza ni mniej ni więcej, że każdy Polak, który w 2010 zainwestował (a było to wówczas możliwe bo właśnie w 2010 roku powstała pierwsza polska giełda dla tej kryptowaluty) w bitcoiny zaledwie 30 dolarów, dziś jest już milionerem. O ile oczywiście wcześniej bitcoinów nie sprzedał, co wcale nie jest tak oczywiste biorąc pod uwagę duże, często nawet kilkunastoprocentowe, wzrosty i spadki cen bitcoina, który jednego dnia potrafił kosztować 10 tysięcy złotych, żeby następnego dnia jego wartość spadła o ponad tysiąc złotych.

Bitcoin – kantor

Bitcoin – kantorDuży wzrost cen Bitcoina spowodował również powstanie wielu pośredników i kantorów oferujących wymianę bitcoinów i innych popularnych kryptowalut na złotówki i inne waluty. Nie ważne czy mówimy tu o częściej kupowanych i wydobywanych kryptowalutach jak Etherum, czy też o Bitcoin – kantory dla kryptowalut są obecnie jedną z bardziej opłacalnych działalności gospodarczych w Polsce.

Wszystko to dzięki specyfice kryptowalut, dzięki której taką działalność można w całości prowadzić zdalnie i przez internet. Nie trzeba więc tracić pieniędzy i czasu na wynajmowanie i opłacanie lokalu, czy też kontakt z klientem. Jedyne czego będziemy potrzebowali, to odpowiedniego kapitału pieniędzy, komputera, szybkiego internetu, telefonu, no i oczywiście dużej wiedzy o działaniu i specyfice kryptowalut takich jak Bitcoin. Oczywiście zdolność do handlu, popularnie nazywana „żyłką do interesów” również może nam się przydać, szczególnie że klienci kupujący kryptowaluty, są często bardzo świadomymi konsumentami.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here