ramki pod tablice rejestracyjne

Dealerzy samochodowi dbają o to, aby ich pojazdy wyróżniały się na tle innych dostępnych na rynku. Nawet jeden, niepozorny element może sprawić, że staną się one lepiej zauważalne i rozpoznawalne przez klientów. Czymś takim mogą być ramki pod tablice rejestracyjne, wykonane w technologii 3D.

Dlaczego okażą się one przydatne? Ponieważ zapewniają wolną powierzchnię, na której zaleźć się może nazwa firmy, logo i dane kontaktowe. Na takie ramki warto zdecydować się chociażby na samochodach udostępnianych do jazdy próbnej czy też na pojazdach zastępczych. Z jednej strony w sposób skuteczny oznaczamy auta, a z drugiej zyskujemy mobilną reklamę, z którą kontakt mają nie tylko kierowcy, ale też przechodnie.

Ramki 3D – czy warto? Czym się wyróżniają?

Wiemy już, w jaki sposób używane są ramki, teraz przyszedł czas na to, by zastanowić się nad ich wyborem. Oferta rynkowa jest naprawdę szeroka. W sklepach znajdziemy wiele produktów zróżnicowanych pod niemal każdym względem. Wśród dealerów samochodów luksusowych i z wysokiej półki cenowej sporą popularnością cieszą się zwłaszcza ramki pod tablice 3D. Wyróżniają się wypukłym wzorem, który tworzy trójwymiarowy efekt. Dzięki temu staje się on lepiej widoczny, jest również znacznie ładniejszy od zwykłych, płaskich napisów i znaków graficznych.

Co więcej, elementy wypukłe mogą być także barwione. Złote, srebrne bądź świecące napisy to sposób na to, by dotrzeć do postronnego obserwatora. Takie ramki okażą się znacznie lepiej widoczne od modeli standardowych. A przecież o to chodzi – by dać się zauważyć.

Biorąc to pod uwagę, ramki 3D powinny zainteresować nie tylko dealerów samochodowych, ale wszystkich chcących zyskać atrakcyjną, skuteczną reklamę swojej firmy. Takie akcesoria mogą przypaść do gustu także osobom planującym tuning pojazdu.

Bez względu na zastosowanie, ramki warto dobierać pod względem rodzaju użytych materiałów. Dobry wygląd to jedno, liczy się jednak też wytrzymałość mechaniczna i odporność na wpływ wszelkich czynników zewnętrznych. Nawet najładniejsza ramka okaże się bezużyteczna, jeśli po pewnym czasie straci swoje właściwości przez działania promieni słonecznych, skrajnych temperatur bądź szczególnie intensywnych zabrudzeń.

Przed wyborem konkretnych ramek warto więc sprawdzić, jak i z czego zostały wykonane. Kryterium ceny jest oczywiście ważne, jednak nie powinno być jedynym elementów, który weźmiemy pod uwagę przy zakupach ramek 3D.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here