Co oprócz zniżek mogą oferować programy lojalnościowe?

Przystąpienie do programu lojalnościowego ma wiele korzyści i wbrew pozorom nie jest to tylko nadmierne otrzymywanie maili czy wiadomości sms informujących o najnowszych promocjach oraz reklamujących najnowsze kolekcje. Głównym założeniem programu lojalnościowego jest oczywiście udzielanie wszelkiego rodzaju rabatów, obniżek cen oraz udział w promocjach, jednakże z dobrze skonstruowanego programu lojalnościowego można wyciągnąć znacznie więcej.

Swoboda i bieżąca wiedza

              Program lojalnościowy to metoda budowania relacji z klientem, która przede wszystkim nie powinna wymuszać na nas lojalności wobec jednej firmy. Wiele kampanii lojalnościowych oferuję bardzo dużą swobodę, ponieważ to my wybieramy, z czyich usług będziemy korzystać. Jeśli zostaniemy stałymi klientami z wyboru, możemy być pewni, że marka zawsze będzie o nas pamiętać i czasem dodawać do naszego konta lojalnościowego jakieś bonusy w postaci dodatkowych punktów lub nagrody. Dodatkowo, podając swój adres kontaktowy w czasie procesu przystępowania do programu lojalnościowego, mamy gwarancję, że zawsze będziemy poinformowani o najnowszych wiadomościach, promocjach, kolekcjach i rabatach. Mając tak bieżącą wiedzę bez problemu możemy zaplanować zakup lub skorzystanie z usługi na dużo wcześniej i mieć pewność, że cena pozostanie niska.

Wyróżnienie

              Każdy z nas kocha być rozpieszczany, dlatego twórcy kampanii lojalnościowych pamiętają o tym przygotowując atrakcyjne oferty cenowe, zarezerwowane tylko i wyłącznie dla klientów, którzy dołączyli do programu lojalnościowego. Dzięki newsletterowi na bieżąco jesteśmy o tym informowani, a przy okazji możemy znacznie przyoszczędzić na zakupach i zadbać o swój budżet domowy. Kampanie lojalnościowe to również wspaniała alternatywa promocji swojej marki dla przedsiębiorców. Jak podaje serwis Zencard, programy lojalnościowe są najwygodniejszym i najbardziej innowacyjnym sposobem pozyskiwania lojalnych klientów, zapewniający prywatność i bezpieczeństwo wszystkich użytkowników.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here