Zakup mieszkania a kredyt hipoteczny

0
402

Mieszkasz wspólnie ze swoją świeżo poślubioną małżonką w wynajmowanym mieszkaniu. Jest to fajne lokum położone w atrakcyjnej lokalizacji, ale zdajesz sobie sprawę z tego że nie jest to rozwiązanie na całe życie. Wynajmowanie mieszkania jest dobrym rozwiązaniem na niezbyt długi okres czasu, a później warto się zastanowić nad tym aby wreszcie posiadać coś własnego.Tym bardziej że obecnie wynajmujecie kawalerkę, a w przyszłości chcecie mieć dzieci i musicie posiadać własne cztery kąty o zdecydowanie większym metrażu. Na dzień dzisiejszy rynek budowlany oferuje szereg rozwiązań, a jednym z nich są mieszkania deweloperskie. Posiadacie z żoną dobre prace w których osiągacie bardzo przyzwoite dochody, a więc macie duże możliwości wyboru jaką nieruchomość nabyć.

Zakup mieszkania na osiedlu mieszkaniowym zarządzanym przez spółdzielnię mieszkaniową czyli zakup lokum spółdzielczego wiąże się z tym, że będziesz musiał płacić comiesięczny czynsz. Kupując mieszkanie od dewelopera taka opłata Cię nie dotyczy. Są to mieszkania budowane w stanie tak zwanym deweloperskim, które wymagają jeszcze wykończenia, ale to już można wykonać własnym nakładem sił lub z pomocą rodziny nie popadając w duże koszty. Sam zakup takiej nieruchomości wiąże się z dosyć dużym wysiłkiem finansowym, dlatego jeśli wspólnie z małżonką nie posiadacie wystarczającej ilości gotówki warto w tej sytuacji zastanowić się nad zaciągnięciem kredytu hipotecznego.

Gdzie najlepiej wziąć kredyt na zakup mieszkania?

W związku z tym, że nie braliście nigdy większej wierzytelności i nie macie doświadczenia w braniu kredytu, tym bardziej kredytu hipotecznego, którego otrzymanie wiąże się ze spełnieniem szeregu formalności warto najpierw uzyskać  w tym temacie niezbędne informacje. Tutaj pomocą służy strona internetową https://pewnepozyczkibezbik.pl Tam uzyskacie szereg potrzebnych wiadomości dotyczących Waszej sprawy. Na przykład dowiecie się, że przy zaciąganiu kredytu na zakup nieruchomości warto skorzystać z usług doradcy finansowego, który jako specjalista z tej branży pomoże znaleźć odpowiedni bank, który na dzień dzisiejszy ma najkorzystniejszą ofertę finansową.

Doradca pomoże także z załatwianiu rożnego typu formalności, wyliczy zdolność kredytową oraz będzie z Wami w stałym kontakcie od momentu rozpoczęcia współpracy do jej szczęśliwego zakończenia, czyli sfinalizowania zakupu własnego mieszkania. A więc nie zwlekaj tylko odwiedź stronę internetową https://pewnepozyczkibezbik.pl zaopatrz się we wszelkie niezbędne informacje, zobacz ranking kredytów hipotecznych i przystąp do realizacji marzenia jakim jest posiadanie własnej nieruchomości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here