Lombard - dobre rozwiązanie

Lombard, czyli pożyczki pod zastaw. W lombardzie zastawimy to, czego nie chcemy sprzedawać. Bywają sytuacje, gdy nagle i na już potrzebna jest jakaś kwota gotówki. Procedura uzyskania kredytu w banku jest długa i należy spełnić szereg wymogów. Pozyskanie kredytu może zająć nawet kilka tygodni. Jeśli osoba ubiegająca się o kredyt, nie posiada stałego zatrudnienia, to właściwie może zapomnieć o pozytywnym rozpatrzeniu przez bank wniosku kredytowego.

Kolejnym sposobem na uzyskanie pożyczki są tak zwane chwilówki. Jednak w tym przypadku musimy liczyć się z bardzo wysokim oprocentowaniem kredytu. Od wielu lat bardzo popularną formą pozyskania gotówki, są pożyczki pod zastaw w lombardzie. W całej Polsce jest sieć lombardów (wielkopolska – dolnośląskie – lubuskie) oraz pozostałe województwa. W lombardach można zastawić praktycznie wszystko. Można pożyczać gotówkę pod zastaw biżuterii zrobionej ze złota lub srebra, można zastawiać sprzęt RTV i AGD. Czyli może można pożyczyć gotówkę, zostawiając w lombardzie lodówkę, kuchenkę mikrofalową, piekarnik, toster, mikser, expres do kawy, suszarkę, lokówkę, telewizor, radio, wieżę, konsolę i wiele, wiele innych sprzętów. Wystarczy odwiedzić na przykład lombardy w zachodniej Polsce, przynieść ze sobą sprzęt, zastawić go i już mamy potrzebną gotówkę.

W takich punktach można również od razu sprzedać posiadany sprzęt. Jest to odpowiednie rozwiązanie dla osób, które wiedzą, że nie będą odebranie zastawionych przedmiotów. Lombard jest ratunkiem w sytuacji, gdy potrzeba natychmiast pieniędzy ale nie chcemy na zawsze tracić cennych lub pamiątkowych przedmiotów. Klient może sprawdzić na stronie lombard66.pl, jaką kwotę uzyska za posiadane pamiątki i je bezpiecznie zastawić. Po określonym w umowie czasie pamiątki wracają do właściciela. Takie podejście do interesu jest korzystne dla obu stron. Lombard zarabia na przechowywaniu towaru, a właściciel zastawionych przedmiotów ma szybką gotówkę i jednocześnie nie traci cennych dla niego pamiątek rodzinnych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here