Ceny kryptowalut

Na początku chce przestrzec wszystkich miłośników szybkiego wzbogacanie się przed kryptowalutami. Jeśli jesteś osobą, która nie ma odpowiedniej wiedzy na ten temat a chce załadować się w rynek kryptowalut — niech Cię ręka Boska broni. Pamiętasz rok 2017? Ceny bitcoina, czyli najpopularniejszej kryptowaluty sięgały kilkudziesięciu tysięcy złotych. O kryptowalutach w tym czasie mówili wszyscy — nawet sprzątaczki, które kompletnie nie znały się na inwestowaniu. Większość osób kupowała krypto, tylko i wyłącznie dlatego, że wszyscy je kupowali, a że człowiek z natury pożąda za tłumem — po pewnym czasie stało się to, co się musiało stać.

Bańka spekulacyjna na bitcoinie

Ceny kryptowalutBańka pękła, a ceny krypto spadły o kilkadziesiąt procent. Wiesz, co to oznaczało w praktyce? Wszystkie te osoby, które zainwestowały oszczędności swojego życia, stracili je. Tak kończy się podążanie za modnymi aktywami. W Ameryce powstała nawet infolinia wsparcia dla wszystkich tych osób, które straciły majątek swojego życia. Dochodziło do wielu samobójstw. A więc reasumując inwestowanie w krypto jak wspomniałam wcześniej musi się wiązać z posiadaniem konkretnej wiedzy. Jeśli już ją zdobędziesz traktuj krypto jako jedno z wielu aktywów w swoim portfelu. Nie ładuj w ten rynek całego swojego majątku, bo to na tym nie polega. Inwestuj jedynie te pieniądze, które możesz, stracisz. A więc jeśli stać Cię na opłacenie wszystkich wydatków związanych np. z Twoim domem, masz na jedzenie, do tego jesteś w stanie odłożyć pieniądze i zaoszczędzić- a w tym wszystkim i tak zostają Ci nadwyżki – wtedy je inwestuj. Wracając do tematu krypto.

Ceny kryptowalut

Jakie są ceny kryptowalut? Różne. Te najbardziej popularne kosztują kilkadziesiąt tysięcy złotych. Najmniej — parę groszy. Jeśli już zdecydujesz się na zakup krypto – przed tym jeszcze zainwestuj w swój portfel. Miejsce w którym będziesz przechowywał krypto. Najgorszą rzeczą, jaką może zrobić to zakup krypto i trzymanie ich na giełdzie. Często bowiem dochodzi do ataków i kradzieży krypto, a sama giełda nie jest w stanie zagwarantować Ci bezpieczeństwa. Zainteresuj się również innymi aktywami i czytaj jak najwięcej o krypto, giełdzie i biznesie, aby mieć szerszy obraz na to, co dzieje się realnie w gospodarce, bo rynek akcji jest mocno uzależniony od rynków światowych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here