Bitcoin – Sprzedaż

Bitcoin – sprzedaż, taki fakt postawimy przed sobą, gdy już będziemy mieli okazję zyskania na wartości Bitcoina i jednocześnie będziemy chcieli zyskać gotówkę w rzeczywistej walucie. Prędzej czy później właściciele Bitcoina decydują się na jego sprzedaż, ponieważ informacje na temat jego przyszłości i bańki finansowej budzą nie lada kontrowersje. Jak więc sprzedać zgodnie z prawem kryptowalutę Bitcoin?

Bitcoin – Sprzedaż

Handel kryptowalutami jest opłacalny w momencie, gdy zakupiliśmy ją taniej, a sprzedajemy ze znacznym zyskiem. Przy sprzedaży należy pamiętać, iż są ograniczone regulacje prawne w poszczególnych krajach, dlatego też warto zapytać o to ekspertów bądź osoby, które już w legalny sposób dokonały sprzedaży swoich kryptowalut.

Pierwszą drogą sprzedażową Bitcoina może być kantor online

Bitcoin – SprzedażZgodnie z przedstawionymi danymi, jedną z najbardziej zaufanych platform jest bitcantor.com, gdzie możemy dokonać sprzedaży bez rejestracji lub poprzez zarejestrowanie, a następnie naszą weryfikację. Warunkiem sprzedaży bez rejestracji jest fakt, że sprzedaż taka może jedynie dotyczyć wartości o maksymalnej wysokości 4 000 zł. Natomiast przywilejem rejestracji, a następnej weryfikacji konta, jest lepszy kurs i szybsza transakcja. Co więcej, możemy dokonać wypłaty zwykłym przelewem bądź ekspresowym. W przypadku braku rejestracji nie mamy takiego wyboru.

Giełda kryptowalut

Drugim sposobem jest sprzedaż poprzez giełdę kryptowalutową, gdzie można sprzedawać Bitcoiny nawet bez posiadania konta. Możliwe jest dokonanie tzw. „szybkiej sprzedaży”, gdzie w bardzo krótkim czasie dokonujemy transakcji, aby wykorzystać dobrą sytuację na rynku. Taki sposób transakcji odbywa się w sposób automatyczny poprzez wybór najkorzystniejszej dla nas oferty, wykorzystując przy tym algorytmy. Jedną z najpopularniejszych giełd kryptowalutowych w Polsce jest giełda BitBay.net, gdzie mamy możliwość wystawienia oferty sprzedaży bądź dokonania wspomnianej „szybkiej transakcji”.

Gdy już sprzedaż zostanie dokonana, należy odebrać nasze wypłacone pieniądze. Może odbyć się to za pomocą przelewu bankowego, który jest najpopularniejszym sposobem na otrzymanie pieniędzy. W tak łatwy sposób otrzymujemy środki na nasze konto bankowe. Mamy możliwość również wypłaty pieniędzy w określonych punktach bankomatowych.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here